Slajdowisko „Sosnowiec na fotografiach w przededniu wyburzeń”

17629805_931102040360645_2742823222466933105_n

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Sympatyków Sosnowca w piątek, 7 kwietnia o godzinie 18.00 w Stacji Sosnowiec. Gościem specjalnym będzie Anna Urgacz – Szczęsna, która zaprezentuje nam slajdowisko „Sosnowiec na fotografiach w przededniu wyburzeń”. Będą to zdjęcia autorstwa Zbigniewa Krawczyka.

Anna Urgacz – Szczęsna jest założycielką internetowego Klubu Zagłębiowskiego (istniejącego już ponad 5 lat) na łamach którego kilku autorów prezentuje swoje teksty dotyczące historii Zagłębia Dąbrowskiego. Jest także autorką licznych artykułów o tematyce regionalnej, a także współautorką książki „Sosnowiec między wojnami. Opowieść o życiu miasta 1918-1939″.
Jak zwykle przy okazji Spotkań Sympatyków Sosnowca będzie okazja do zadawania pytań, uzyskania autografów oraz do wspólnej fotografii.

Stacja Sosnowiec, ul Teatralna 9

Serdecznie zapraszamy.

3 Comments

 1. Witam serdecznie,
  Chętnie był zobaczył tamte zdjęcia z wystawy – gdzies tutaj na internecie.Niestety mieszkam za oceanem i w Sosnowcu jestem okazyjnie i nieczęsto. Byłbym bardzo zobowiązany za udostępnienie mi tych zdjęć.
  Z góry dziękuje.
  Z pozdrowieniem z Toronta,
  Cezary Perzanowski-Posyłek

  • Witam
   Czy można gdzieś na necie obejrzeć Slajdowisko „Sosnowiec na fotografiach w przededniu wyburzeń” bardzo prosze o adres, interesuje się amatorsko historią Sosnowca w szczegulnośći Sosnowieckim Klubem Motocyklistów Zagłębia Dąbrowskiego sam jestem motocyklistą i weteranolubem praktykującym.
   Pozdrawiam

 2. Redakcja

  Zdjęcia ze slajdowiska w większości prezentowane były na stronie Klubu Zagłębiowskiego, w serii zdjęć Pana Zbigniewa Krawczyka.

Dodaj komentarz

© 2011 Klub Zagłębiowski
Designed by Wpshower / Powered by WordPress